EURO-VAT, s.r.o.

thumb_up 262 likes
rate_review 2 Reviews
favorite 20 favorites
Alekšince 231
951 22 Aleksince, Словакия
phone
Click to show phone
Request for information

EURO-VAT, s.r.o. Company Information

General information

V portfóliu spoločnosti je veľkoobchod, maloobchod, zákazková výroba na kľúč. Dnes pôsobí nielen na domácom trhu, ale vďaka zavedeniu systému riadenia kvality podľa normy EN ISO 9001:2008, zaujala svoje miesto v obchodnej a výrobnej sfére na Maďarskom, Rakúskom, Nemeckom, Rumunskom a Českom trhu. V deväťdesiatych rokoch bola doménou spoločnosti obchodná činnosť. Zaoberala sa predajom autosúčiastok a postupne sa sortiment rozšíril o predaj olejov, mazív a autokozmetiky.

V roku 2001 EURO-VAT rozvinul svoje aktivity aj vo výrobnej oblasti. Vo svojom súčasnom sídle dodnes prevádzkuje výrobu a plnenie petrochemických produktov na najvyššej úrovni. V priemyselnom segmente sú okrem širokého spektra celosvetovo aplikovaných produktov k dispozícií služby technických konzultácií a odporučení vhodných mazív a technologických kvapalín formou servisných služieb.

Spoločnosť EURO-VAT patrí v súčasnosti na slovenskom trhu k strategickým partnerom v oblasti výroby a distribúcie produktov pre čerpacie stanice pohonných hmôt, ale aj obchodné reťazce, či špecializované predajne s autopríslušenstvom, autoservisy. Vo svojom portfóliu produktov má viac ako tritisíc produktov z rady olejov, mazív, technických kvapalín, autokozmetiky, autosúčiastok, doplnkového sortimentu, ale aj sortiment na grilovanie.

Spoločnosť EURO-VAT dnes vyrába nielen stovky vlastných produktov, ale tiež vytvára technickú a odbornú podporu pre výrobu privátnych značiek produktov. Poskytuje aj služby technických konzultácií a analýz vhodných mazív a technologických kvapalín.

Od roku 1994 pôsobil EURO-VAT ako obchodná spoločnosť, ktorá už začiatkom nového tisícročia rozšírila svoje pôsobenie aj na výrobnú oblasť. Dnes spoločnosť poskytuje svoje prevádzkové kapacity pre výrobu, miešanie, plnenie a balenie chemických produktov na tekutej báze v kapacite až stotisíc ton tekutých produktov ročne.

Alekšince 231 Aleksince

Opening hours
Понедельник:
07:00 - 17:00
Вторник:
07:00 - 17:00
Среда:
07:00 - 17:00
Четверг:
07:00 - 17:00
Пятница:
07:00 - 17:00
Parking
The company has a parking lot.
Phone number
+42137/7822326
Linki
Социальные аккаунты
Ключевые слова
Производитель, Поставщик колпаков ступицы

EURO-VAT, s.r.o. Reviews & Ratings

How do you rate this company?

Are you the owner of this company? If so, do not lose the opportunity to update your company's profile, add products, offers and higher position in search engines.

A similiar page for your business? Make sure everyone can find you and your offer. Create your dedicated company page on Yellow Pages Network - it's simply and easy!
Add your company